Ad

Soyad

Fakülte/MYO

Bölüm

Elif

Birincioğlu

Eğitim Fakültesi

Beden Eğitimi ve Spor

Ayşegül

Öztekin

Eğitim Fakültesi

Fen Bilgisi

Atakan

Gedik

Eğitim Fakültesi

Müzik Eğitimi

Yusuf

Sontay

Eğitim Fakültesi

Matematik

Akgül

Durgut

Eğitim Fakültesi

Eğitim Bilimleri

Sude

Açıkgöz

Eğitim Fakültesi

Türkçe Eğitimi

Asya

Aslan

Eğitim Fakültesi

Okul Öncesi

Ceren

Candan

Eğitim Fakültesi

Sosyal Bilgiler

Murat

Civanöz

Eğitim Fakültesi

Yabancı Diller

Rabia

Yıldırım

Fen Edebiyat Fakültesi

Tarih

Sema

Yazıcı

Fen Edebiyat Fakültesi

Türk dili ve Edebiyatı

Zehra

Aydın

Fen Edebiyat Fakültesi

Matematik

Hasibe

Taş

İlahiyat

İlahiyat

Fatih

Özen

Merzifon İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Özlem

Üzüm

Merzifon İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Havacılık Yönetimi

Gülşen

Kaplan

Merzifon İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İktisat

Şevval

SON

Mimarlık Fakültesi

Şehir ve Bölge Planlama

Eda

Karagöz

Mimarlık Fakültesi

Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı

Mehmet

Uzun

Mühendislik Fakültesi

Elektrik Elektronik Mühendisliği

Emirhan

Kaba

Mühendislik Fakültesi

Bilgisayar Mühendisliği

Merve

Yıldız

Mühendislik Fakültesi

Makine Mühendisliği

Sıla

Kısa

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Beslenme ve Diyetetik

Fatih

Demir

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Hemşirelik

Sıla Nur

GÜL

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Ebelik

Hakan Kayra

Katırcıoğlu

Tıp Fakültesi

Tıp

Ceren

Erbil

Yabancı Diller YO

İngilizce Mütercim ve Tercümanlık

Sedef

Kaşıkçı

Gümüşhacıköy Hasan Duman MYO

Bankacılık ve Sigortacılık

Ebru

Kılıç

Gümüşhacıköy Hasan Duman MYO

Maliye

Sıla Selen

Çuhadar

Gümüşhacıköy Hasan Duman MYO

Çağrı Merkezi Hizmetleri

Melike

Elmacıoğlu

Merzifon MYO

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik

Ömer Faruk

Şimşek

Merzifon MYO

Elektronik ve Otomasyon

Berkant

Özbey

Merzifon MYO

Ulaştırma Hizmetleri

Sude

Keçeci

Merzifon MYO

Gazetecilik ve Habercilik

Ece

Şimşek

Merzifon MYO

Büro Hizmetleri ve Sekreterlik

Kaan

Güleç

Merzifon MYO

Makine ve Metal Teknolojileri

Onur

Emiroğlu

Merzifon MYO

Bilgisayar Teknolojileri

Yasin

Durmuş

Merzifon MYO

İnşaat

Didem

Irmak

Sabuncuoğlu Şerefeddin Sağlık Hizmetleri MYO

Terapi ve Rehabilitasyon

Rümeysa

Arıtürk

Sabuncuoğlu Şerefeddin Sağlık Hizmetleri MYO

Sağlık Bakım Hizmetleri

Sudenur

Yüksel

Sabuncuoğlu Şerefeddin Sağlık Hizmetleri MYO

Eczane Hizmetleri

Serhat

Tanışman

Sabuncuoğlu Şerefeddin Sağlık Hizmetleri MYO

Tıbbi Hizmetler ve Teknikler

Sarenur

Şanalmış

Sabuncuoğlu Şerefeddin Sağlık Hizmetleri MYO

Çocuk ve Gençlik Hizmetleri

Cemile Cansu

Ayan

Sosyal Bilimler MYO

Büro Yönetimi ve Sekreterlik

Hatice

Çakan

Sosyal Bilimler MYO

Muhasebe ve Vergi

Gülnur

Ersoy

Sosyal Bilimler MYO

Pazarlama ve Reklamcılık

Nazar

Koldaş

Sosyal Bilimler MYO

Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri

Elif

Kocaman

Sosyal Bilimler MYO

Dış Ticaret

Bahar

Boz

Suluova MYO

Çevre Koruma Teknolojileri

Ömer Faruk

Tayğan

Suluova MYO

Bitkisel ve Hayvansal Üretim

Nurcan

Durmuş

Suluova MYO

Gıda İşleme

Deniz

Zeytünlü

Suluova MYO

Veterinerlik

Mehmet

Gobak

Suluova MYO

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik

Gizem

Keten

Tasarım MYO

Mimari Restorasyon

Nurgül

YÖNAY

Tasarım MYO

Grafik Tasarım

Ahmet Mustafa

TÜZÜN

Tasarım MYO

Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon

Ayşegül Zehra

Ekinci

Taşova MYO

Posta Hizmetleri

Sudenaz

Menendiz

Taşova MYO

Raylı Sistemler Yol Teknolojisi

Efe Can

Karadeniz

Teknik Bilimler MYO

Bilgisayar Programcılığı

Miraç

ÇETİN

Teknik Bilimler MYO

Elektrik

Ömer

Gürel

Teknik Bilimler MYO

Elektronik Teknolojisi

Şule

Topuz

Teknik Bilimler MYO

Harita ve Kadastro

Yusuf

Akkoş

Teknik Bilimler MYO

İnşaat Teknolojisi

Merve

Çakmak

Teknik Bilimler MYO

Kimya Teknolojisi

Turgut

Yulafcı

Teknik Bilimler MYO

Makine Programı

Rümeysa

Şahin

Teknik Bilimler MYO

Moda Programı

Ertuğrul

Öztürk

Teknik Bilimler MYO

Otomotiv Teknolojisi

Efe Can

Karadeniz

Teknik Bilimler MYO

Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği